• Przewodnik po karierze w medycynie
    z nami poznasz więcej

O nas

 

Witamy serdecznie w naszym serwisie poświęconym tematyce zdrowotnej. Na stronie, którą oddajemy do dyspozycji naszych Czytelników, chcemy informować o nowoczesnych formach leczenia, diagnostyce chorób oraz ich profilaktyce. Będziemy poruszać zagadnienia związane ze zdrowiem takie jak aktywność fizyczna, prawidłowe odżywianie czy zdrowe zęby.

 

Posiadanie pięknej, gładkiej, czystej cery to marzenie wielu osób. Jednak nie każdy z nas jest w stanie je osiągnąć. Coraz większa liczba polaków cierpi bowiem na różnego rodzaju choroby skórne.

  • W młodości nie miałam wielu problemów z cerą. - przyznaje Magdalena. - Jednak już jako dorosła osoba, zaczęłam cierpieć na trądzik różowaty. Na mojej twarzy pojawiło się mnóstwo wyprysków, których nie były w stanie pokonać nawet drogie i polecane kosmetyki. Dopiero kiedy trafiłam na tę stronę: nuzeniec.com.pl/tradzik/, uświadomiłam sobie, że powodem mojego kłopotu może być nużeniec. Rozpoczęłam odpowiednią kurację i teraz wyglądam o wiele lepiej.

 

 

  • Od wielu lat cierpię na łuszczycę – zwierza się Tomasz. - To bardzo uciążliwa i nieestetyczna choroba. Jak dotąd nie znaleziono na nią w pełni skutecznego leku, a problemy ze skórą na różnych części ciała wracają co jakiś czas. Musiałem nauczyć się żyć z tym schorzeniem, chociaż na początku nie było łatwo.

Tagged Under

Odkrycia medycyny