• Przewodnik po karierze w medycynie
    z nami poznasz więcej

O nas

 

Witamy serdecznie w naszym serwisie poświęconym tematyce zdrowotnej. Na stronie, którą oddajemy do dyspozycji naszych Czytelników, chcemy informować o nowoczesnych formach leczenia, diagnostyce chorób oraz ich profilaktyce. Będziemy poruszać zagadnienia związane ze zdrowiem takie jak aktywność fizyczna, prawidłowe odżywianie czy zdrowe zęby.

 

 

Obok odchudzania, które cały czas pozostaje na topie, bardzo często wykonywane jest usuwanie cellulitu. Kraków ma wielu specjalistów np. w drpabianczyk.pl/zabiegi/liposukcja, którzy swoim doświadczeniem zawsze służą doradztwem. Specjalistyczną opieką obejmie każdego klienta.

 

Piękne ciało dzięki zabiegom usuwania cellulitu.

Piękne ciało dzięki zabiegom usuwania cellulitu.

 

Jakie kosmetyki powodują usuwanie cellulitu?


Usuwanie cellulitu jest bardzo powszechne głównie wśród Pań. Kosmetyczki z gabinetów w Krakowie polecają stosowanie produktów, po które można sięgnąć przy usuwaniu cellulitu. Po pierwsze, ratunkiem mogą okazać się kremy, żele, sera, peelingi, masła i wszystko to, co można wmasować w skórę. Wszystkie wymienione produkty bazują na kilku podstawowych składnikach, które wspomagają regenerację skóry właściwej, oraz prowadzą do usuwania cellulitu. Wśród takich składników specjaliści z Krakowa wymieniają:

  • kofeinę, teofilinę, poprawiające metabolizm, a czyli pomagają w spalaniu tłuszczu,
  • wyciągi roślinne z miłorzębu japońskiego, gorzkich migdałów itp., które poprawiają krążenie,
  • mentol,
  • retinol 0.3% , stymulujący rozrost komórek skóry właściwej.

 

 


Te składniki często mogą okazać się pomocne w redukcji cellulitu.

 

Tagged Under

Odkrycia medycyny